ANAFRA s.r.o.
Ověřit doménu .
   
O společnosti

Firma ANAFRA s.r.o. se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm a pobočkou v Mikulově byla založena v roce 2006, jako společnost zabývající se poskytováním služeb na internetu. Její pracovníci však na trhu působí již od roku 2000. V současné době společnost provozuje profesionální webhosting na serverech umístěných v několika datacentrech v Praze, Brně a Rožnově pod Radhoštěm s trvalým technickým dohledem. Součástí provozu serverů pro webové aplikace je samozřejmostí poskytování dalších služeb, jako např. zajištění poštovních serverů se speciálními požadavky zákazníků. Pro velmi náročné zákazníky spravujeme dedikované servery s naším dálkovým dohledem. Klientům zajišťujeme také webdesign, vývoj a správu webových prezentací, redakčních systémů, internetových obchodů a vývoj aplikačního software.

Portfolium nabízených služeb jsme rozšířili v minulém roce otevřením pobočky v Mikulově, která se zabývá především prodejem, servisem a poradenstvím v oblasti výpočetní techniky, hardwaru, softwaru a příslušenství. V druhém pololetí roku 2006 jsme získali certifikát Bronze Partner společnosti ESET za dosavadní spolupráci a prodej antvirového systému NOD32. Pro zákazníky požadující prodej zboží na splátky máme uzavřenu smlouvu se společností Celetem ČR, a.s. V současné době připravujeme spuštění internetového obchodu s výpočetní technikou.

Máme rozsáhlé zkušenosti se správou datových sítí, které můžeme realizovat od návrhu řešení, zpracování technické dokumentace, provedení prací souvisejících s realizací navrženého řešení až po následnou správu. Jsme schopni pracovat se systémy postavenými jak na řešení Microsoft Windows, tak i Linux, nebo Novell. Společnost má osvědčení Českého telekomunikačního úřadu pro poskytování veřejných pevných telekomunikačních sítí, hlasových služeb, pronájem okruhů, služby přenosu dat a pro služby přístupu k síti Internet.